TASARIM VE TEKNOLOJİYİ ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZA SUNUYORUZ

Hakkımızda

Biz Kimiz
M & V
Biz Kimiz

Biz Kimiz ?

ALPA olarak iki ayrı fabrikada 4000 metrekare kapalı alanda faaliyet gösteriyoruz. İlkemiz,  bütün üretim ve hizmet proseslerinde deneyimli insan kaynakları ile kaliteli, hızlı ve profesyonel hizmet  sunmaktır. İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre ve Kalite Güvence standardlarına uygun olarak, sürekli eğitim ve koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı üretim ve montaj yapmaktayız. Sektördeki çeyrek asrı aşkın deneyimimizi , iş ortakları ve çalışanları ile birlikte kazanmaya dayalı bir iş kültürü için kullanıyoruz.

M & V

Misyon

Misyonumuz sürekli öğrenme ilkesiyle yenilikçi organizasyon
yaratarak iş ortaklari ve paydaşlarıyla karlılık kazanma prensibine dayalı profesyonel bir çözüm ortaklığıdır. Bu çözüm ortaklıkları başlıca temel değerleri; iş kurallarına uygun davranma, yenilikçi ve öncü olma, kalite ve güven, profesyonel davranış, deneyimlerden yararlanma, marka değeri yaratma, esnek davranabilme, insan ve çevreye önem verme.

Vizyon

Vizyonumuz elde ettiği deneyimlerden yararlanarak stratejik kararlarla profesyonel bir yönetimi benimser. Yenilikçi ve rekabetçi bir yaklaşıla müşteri mutluluğu sağlayarak gelişmeyi hedefler. Profesyonel bir çözüm ortağı olarak karşılıklı yarara dayalı bir anlayışla pazarı büyüterek sektörü güçlendirmeyi hedefler.Marka değerini artırmayı iş ortaklarına ve paydaşlarına verilmiş bir söz olarak kabul eder.

Profesyonel çözüm ortaklığı ve 33 Yıllık tecrübe..

Müşterilerimiz